Wystawa rękodzieła

Biblioteka i Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wystawę rękodzieła mieszkanki Tąpkowic Pani Bolesławy Dudek. Wystawa potrwa do 25 marca 2015 roku.

Koncert z okazji Dnia Kobiet

Biblioteka i Ośrodek Kultury w Tąpkowicach koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się dnia 8 marca 2015r. o godz. 17:00 w Świetlicy w Celinach.

Koncertować dla Pań będą:
– chór Weteran
– zespół wokalny Bemol
– Orkiestra Dęta z Tąpkowic
Nie zabraknie również słodkiego poczęstunku.
Zapisy i odbiór biletów w cenie 8 zł w sekretariacie BiOK.

 

 

XI GRAND PRIX TĄPKOWIC

Zapraszamy na drugie z cyklu spotkanie szachowe XI Grand Prix Tąpkowic, które odbędzie się dnia 14 lutego 2015r. od godz. 9:00 w sali BiOK Tąpkowice.

Zimowisko

W dniach od 2 do 7 lutego br. BiOK był organizatorem zimowiska w Zakopanem dla dzieci i młodzieży naszej gminy. W tym czasie pogoda była wymarzona na zimowy wypoczynek, a zwłaszcza na jazdę na nartach, którą opanowali wszyscy uczestnicy wypoczynku. Oprócz jazdy na nartach kolonistom zagwarantowano inne atrakcje, m.in.: wizytę w zakopiańskim agua parku, zwiedzanie kościoła na Krzeptówkach, wycieczki na Gubałówkę oraz Krupówki, wyjście do kina na film pt. „Pingwiny z Madagaskaru” i inne.

Biżuteria szklana – warsztaty

Biblioteka i Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty edukacyjno-artystyczne w projektowaniu i tworzeniu biżuterii szklanej i innych przedmiotów z półfabrykatów.
Warsztaty prowadzone będą w dwóch grupach wiekowych:
I grupa – dzieci od lat 9,
II grupa – młodzież i dorośli
Warsztaty odbędą się dnia 12 lutego 2015 r. (czwartek) i są bezpłatne.
Zapisy odbywają się w godzinach pracy BiOK. O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność zgloszeń.